Trip Advisor

http://www.tripadvisor.com.tr

Marphe Hotel Sayfası

Bir seyahat mi planlıyorsunuz? Önce TripAdvisor'a gelin. TripAdvisor'ın seyahat topluluğu en iyi ve en kötü tatillerini anlatan milyonlarca yorum yazdı, böylece nerelere gidip nelerden uzak duracağınıza karar verebilirsiniz. Ücretsiz seyahat rehberlerimiz, sizi yönlendirecek yararlı sehayatsever tavsiyeleri ve fotoğraflardan oluşuyor.

Sıralama : Datça'daki 14 otel arasında yorumlar sonrası 3. sırada bulunuyor.

Misafir Yorumları

Mükemmel : 1 Çok iyi : 2

Ege'de Bir Vaha

13 Eylül 2011 - 3 kişi bu yorumu yararlı buldu

Biz bu güzel bahçe düğün töreni için 8 gün kaldık. Aslında otel bize ve ailenin geri kalanı tarafından ayırıldı. Datça her yerde, hiçbir trafik, hiçbir kirlilik ve hiçbir şey uzaktan küçük bir kasaba uzakta yerdir! Otel kendisi güzel sahne ile güzel bir tepe üzerinde yer almaktadır. Orada Villaları, suit & daireler 2 yüzme havuzu bulunan bir küme olarak (bir restoran alanı yakındır ve diğer kadar caddenin diğer tarafında tepede) oda temizliği alacaksınız Villalar için haftada iki kez servis unutmayın ama neredeyse temiz ve değil günlük. Villalar, mutfak ve tv salonu zemin kat ve 1 Kat 2 büyük master yatak odası ile büyük.
Taze malzemelerle hazırlanan yerel & genel mutfağı sunan restoran güzeldir. Resepsiyon, havuz & restoran gibi ortak alanlarda ücretsiz WiFi büyük bir büyük artı ve internet hızı süper hızlı. Personel, gerçekten güzel ve son derece yararlı özellikle Bilal & kimi özledim, ama deneyin çünkü çoğu personel ile İngilizce dil yabancı bazı temel Türk kalıpları öğrenmek için gidiyoruz Kizban vardır.
Migros Dept store çoğu günlük ihtiyaçlarınızı nereden alabilirim arabayla 10 dakika mesafededir.
Bu otel için o kim are seyir için bir tatil huzur, güneş & doğa tam tavsiye ederim.
Biz gerçekten bizim kalmak hem de düğün ve Marphe içinde vardı huzurlu eğlence için zevk.
Çok zevk alırsınız!

PS Datça zaman içinde ve çarpıcı manzarası Panorama Restoran deneyin emin olun!

Ağustos 2011 tarihinde ailesiyle birlikte konakladı, seyahat etti

Sakinlik , Güzel ortam , Harika Havuz

1 Ekim 2010 - 4 kişi bu yorumu yararlı buldu

Bu muhtemelen biz toplam onbir farklı otel ile Türkiye'nin dört hafta tatil sırasında kaldı en iyi yerdi. Güzel bir havuzu ve geniş gölgeli bahçe alanına sahip odalar küçük bir küme mı. Her şey düşünülmüş oldukça iyi ve güzel bir şekilde düzenlenmiş oldu. Çiçek Lots. Biz, bir mutfak (buzdolabı, lavabo, su ısıtıcısı ve çatal bıçak ve tabak bol) ile ayrılmış iki iyi boyutu odası, bir yatak odası, diğer bir salonu, birlikte kendi 'küçük' sunan, suit biri vardı. Bu seyrek, ama zevkle döşenmiş. Salonda bir TV yararlandı olabilirdi. Ücretsiz kablosuz salona ulaştı, ancak büyük olasılıkla değil, arka yatak odası, yerini serin kalan kalın duvarlar nedeniyle. Yerde gün ve gece zaman hem de oldukça sakindi. Biz açıkça düşük düşük sezon oldu ki, Eylül sonunda kaldı, ve zaman konukları herkesten pek yoktu. Aslında, onlar zaten kış için oda rafa kaldırılmasına edildi ve biz geldiğinde banyo ilk havalandırma ile harcanmış hoş olmayan bir dren kokusu vardı. Kahvaltı servis edilmektedir Çok güzel ve dinlendirici bir havuz alanı,. Orada öğle ve akşam yemeği için sınırlı bir menü ve nedeniyle geç sezon için teklifleri sınırlıydı ama personel hışırtı bir şeyler için çaba harcadık. Belki misafir sayısının azlığı nedeniyle, ama yeri unprofessionality belli bir hava, hoş olmayan bir şey ve bazı şekillerde büyüleyici vardı. Ama ben bunu hiç bir İngilizce konuşabilen birini bulmak için birkaç dakika sürdü olarak saat sabah yola çıkmadan önce akşam ödemek için çalıştım memnun oldu. Kendi aracı olmadan, yerinde beş Euro, beş dakikalık bir taksi yolculuğu veya Datça ve hoş restoranı merkezine yirmi dakikalık yürüme mesafesindedir. Orada küçük bir süpermarket belki 10 dakika uzaklıktadır ve Migros belki bir beş dakika saklayın

Öneriliyor.

Eylül 2010 tarihinde ailesiyle birlikte konakladı, seyahat etti

 


Güzel Marphe

1 Haziran 2008 - 1 kişi bu yorumu yararlı buldu

Marphe de muhteşem bahçeler ilk yürümek gibi hit nelerdir - tüm sevgiyle azalma eğiliminde olan ve bir fab havuz çevresinde ayarlamak ve Bougainvilla şimdiye kadar gördüklerimin en iyisi. Türk bir bit bazen kullanışlı olabiliyor ancak personel, gerçekten samimi ve doğal ve gidiyor kolaydır. Odaları zevkle kilim ve ilginç bir Türk eserleri ile dekore edilmiştir. Biz istedik eğer biz kahvaltı sürebilir Biz apartman / otel yaklaşımı beğendi ve akşam yemeği için kasaba aşağı gitmek istemiyorsa biz havuz çevresinde yemek seçeneği vardı. Odanın içinde bir buzdolabı biz yakındaki süpermarkete bir kaç temel almak anlamına geliyordu. Bu Marmaris ya da biz ilk etapta Datça seçti yüzden Bodrum gibi yerlerde gibi turist kitleleri olmadan gerçek Türkiye görmek için bir şans olduğu gibi Biz kesinlikle geri dönecektir. Marphe gelince - bu onun en iyi klasik Türk misafirperverliği sadece güzeldi.

Haziran 2008 tarihinde ailesiyle birlikte konakladı, seyahat etti